Opgeleid by het Centrum Dry Needling Andrea Schachinger.

Gecertificeerde therapeuten.

Onderstaande therapeuten hebben met goed gevolg de opleiding Dry Needling Methode Schachinger® bij ons afgerond.

Ben je zelf ook bij ons gecertificeerd maar sta je niet in de lijst? Of sta je in de lijst maar wil je je vermelding veranderd of verwijderd hebben? Schrijf ons en je melding wordt verwerkt.

Drenthe

Annemiek Wieken
Hullenweg 21
9301 ZD Roden
06 53517524
annemiekwieken@hotmail.com
Certified 2017

Folkerts Dierfysiotherapie Roden
06-23893324
www.folkerts-fysio.nl
Certified 2013

Dorthe Hansems
Noordeinde 1 Donderen
0592 559223 /06 52652773
dorthehansems@hotmail.com
Certified 2013

Ricette van Ooijen
9331 TG Norg
06 47911122
paard.en.osteo@gmail.com
Certified 2012

Flevoland

Marjon van den Heijkant
Verlengde Baan 46
8256 HB Biddinghuizen
06 51103502
ejmmarjon@hotmail.com
Certified 2011

Friesland

Mechteld Jonker
Langwarderdyk 12
8521 NE Sint Nicolaasga
0653407792
info@horsescan.nl
www.horsescan.nl
Certified 2017

Jannemarie Frowijn
Praktijk voor Paardenosteopathie
Breedpad 31
8442 AB Heerenveen
info@praktijkvoorpaardenosteopathie.nl
Certified 2014

Angelique Osinga
Dokkumertrekweg 61
8918 AA Leeuwarden
quality4yourself@gmail.com
Certified 2012

Gelderland

Nina van de Brug
Hilversweg 23
7161 PH Noordijk
0683036852
nina_01_id@hotmail.com
Certified 2017

Anita Prins
Emmalaan 2
8181 AP Heerde
orthos@live.nl
Certified 2014

Monique de Baar
Hertenkampsweg 46
8171 PT Vaassen
06 53623332
m.baar@xs4all.nl
Certified 2014

Rosalinde Heck
Molenweg 5a
7004 HL Doetinchem
Certified 2013

Jessica Reurich
06-45308870
info@equisani.nl
Certified 2013

Moniek Kroekestoel
Groenlo
m_kroekenstoel@hotmail.com
Certified 2013

Annemarie van Gelder
Nijkerk
info@dierenkliniekvoorpaarden.nl
Certified 2013

Ruth Brouwer
Harderwijk
brouwerosteo@gmail.com
06 20778778
Certified 2013

Karin Groot Jebbink
Hamsveldseweg 3A
7251 LR Vorden
06 15 474 317
info@paardenspier.nl
Certified 2012

Groningen

Femke Postma
Parallelweg 7
9881PE Kommerzijl
06-36502575
femke-postma@hotmail.com
Certified 2017

Niels Postma
Sluisweg 48
Kiel-Windeweer
06-30739360
n.m.postma@live.nl
Certified 2016

Inès Lauwers
Hoofdweg 2
9942 PD ‘t Waar
06-20192485
ines.lauwers@gmail.com
Certified 2014

Gerda Keijer
Horsemotion
Rundezoom 11
9561 JX Ter Apel
g-keijer@hotmail.com
Certified 2014

Annemarie Nijhoff
Schanskerdijk 27
9688 RG Drieborg
0597 522124
info@beterdier.nl
Certified 2012

Limburg

Lieke Coolen
Berberisstraat 27
6031 WC Nederweert
06 12143738
coolenlieke@gmail.com
Lieke Coolen dierfysiotherapie
Certified 2016

Guy Blom
Het Helligt 5
5465 NA Veghel

Jori Wester
Venloseweg 217
6041 BW Roermond
06 54762246
jori.wester@equios.nl
Certified 2012

Gisella Bartels
Verloren Hoek 7
4841 LA Prinsenbeek
06 28 330 551
info@paardenfysiotherapeut.nl
Certified 2013

Noord-Brabant

Jobine Pankras
Vierspan 6
4286GN Almkerk
06 81065745
info@dierosteopathiejobine.nl
http://www.dierosteopathiejobine.nlCertified 2017

Merel Diederen
Irenelaan 5
5342 EK Oss
06 20596906
merel.diederen@hotmail.com
Certified 2016

Jantine Busscher
Voorstraat 36
4033 AD Lienden
06 45080370
jfbusscher@gmail.com
Certified 2014

Joke Schotel
De Bascule
Gaete 7
4926 RN Lage Zwaluwe
06-25583547
info@debascule.net
www.debascule.net
Certified 2014

Eleonora Westebring-van der Putten
Breda / Leiden
06 24421523
eleonorawestebring@me.com
Certified 2013

Caroline de Bont
Schoorstraat 49
5071 RC Udenhout
06 50683311
carolinedebont@hetnet.nl
Certified 2013

Liesbeth Belien
Westeinde 5c
5141 AA Waalwijk
06 53370365
lmmbelien@hotmail.com
Certified 2013

Danielle Laarhoven
Zandvoortsestraat 15
5453 SL Langenboom
06 51086241
laarhovendierfysio@hotmail.com
Certified 2012

Caroline Schellekens – van Huijgevoort
Kluizerdijk 100
5556 XS Valkenswaard
06 46204443
caroline_van_huygevoort@hotmail.com
Certified 2012

Noord-Holland

Kim Blewanus
Zeeburgerstraat 112
1018 AG Amsterdam
06 25217520
k.blewanus@xs4all.nl
Certified 2016

Martin Arendse
W. Hofsteestraat 32
1447 GP Purmerend
06 30201062
info@beterinbeweging.com
www.beterinbeweging.com
Certified 2016

Irene Feenstra – de Jonge
Nicolaas Beetslaan 33
1187 AJ Amstelveen
06 14717597
info@dier-fysiotherapie.nl
www.dier-fysiotherapie.nl
Certified 2016

Debbie van Breukelen
Kamgras 12
1991 JV Velserbroek
06-30737498
info@vanbreukelendierfysio.nl
www.vanbreukelendierfysio.nl
Certified 2015

Wendy de Ruijter
Fritz Conijnstraat 24 II
1063 CD Amsterdam
wendyderuijter@paca.nu
Certified 2015

Sabine de Kok
Bierstalpad 11
1121 JK Landsmeer
sabinedekok@hotmail.com
Certified 2013

Yvonne Groven
Den Ilp 193A
1127 PV Den Ilp
06 5493 4570
www.hetilperveld.nl
Certified 2013

Tunna Morrien
Droogbak 8
Amsterdam
Certified 2013

Laura Vintges
Nes 64
1693 CK Wervershoof (Onderdijk)
06 55 377 144
joyforever@quicknet.nl
Certified 2012

Margriet Koopman
Paltrokmolen 58
1823 GX Alkmaar
info@mkdierfysiotherapie
Certified 2011

Peter Ottens
Lomanstraat 4 huis
1075 RA Amsterdam
06 51614041
p.ottens1@chello.nl
Certified 2011

Overijssel

Carolien Roozeboom
Hassinkbrinkweg 5
7482 RH Haaksbergen
060613270536
carolienr@hotmail.com
Equirooz
Certified 2017

Chantal Rauws
Schipbeekstraat 18
7607 LS Almelo
06 27230534
chantalrauws@live.nl
Certified 2016

Renee de Weerd
Abel Tasmanstraat 79
8023 XD Zwolle
renee@fitensoepeldier.nl
www.fitensoepeldier.nl
Certified 2015

Satu Rahikka
Akkerweg 1
8276 BA Zalk
06 53621920
satu@pleijter-zalk.nl
Certified 2014

Anne Pross
Geelster 100
7577 GD Oldenzaal
06 13605995
anne_pross@hotmail.com
Certified 2013

Susan Stegehuis
Wanyng 11
7471 TC Goor
06 53755887
S.Stegehuis@jansenfysiotherapie.nl
Certified 2013

Jolanda Wenker
Hunenveldlaan 85
7576 ZW Oldenzaal
06 40958890
jolanda001@hotmail.com
Certified 2012

Ellen-Door Menalda van Schouwenburg
Vianenweg 34
7451 TE Holten
06 25082931
info@dierfysio-menalda.nl
Certified 2011

Astrid Lanen
Wilhelminastraat 2
7571 CE Oldenzaal
06 22910705
info@fysiotherapielanen.nl
Certified 2010

Utrecht

Anna Lagendaal
Koningsweg 87
3582 GC Utrecht
anna@dkmidden.nl
Certified 2014

Carola van den Brink
Rijksstraatweg 303
3956 CP Leersum
06 23458549
carolavdbrink@hotmail.com
Certified 2014

Rianne Jonker
06 14504860
chiropractorrianne@gmail.com
Certified 2014

Marjorie Westerhof
Paard en Osteopathie Westerhof, Utrecht – Praktijk voor osteopathie, thermografie en dry needling voor paarden en honden
www.paard-en-osteopathie.nl
06 42758810
Certified 2013

Sanne Steenhuisen
Utrecht
Certified 2013

Annet van Dorsser
Utrecht
info@rawfood.nl
Certified 2013

Renee Provily
Lange Heul 802
1403 PE Bussum
06 14187026
renee.provily@gmail.com
Certified 2011

Mariska Versteeg
Paard en Bewegen – Praktijk voor paardenosteopathie en Dry needling
Werkhoven
t. 06 4012 9725
www.paardenbewegen.com
info@paardenbewegen.com
Certified 2013

Erik-Jan van der Eijk
Hommelstraat 22
6641 KZ Beuningen
Certified 2013

Marielle Zapf
Prins Bernardlaan 90
3958 VN Amerongen
06 23819297
mariellezapf@hotmail.com
Certified 2012

Zeeland

Nympha Minnaar
Middelburg
Certified 2011

Zuid-Holland

Daphne van der Voort
Zwartsluisje 75
3284 LL Zuid Bijerland
06 26316832
daphne.1974@hotmail.com
Certified 2017

Iris Smalbeek
06-111 51 309
Lekkerkerk
www.los-paard.nl
los-paard@live.nl
Certified 2015

Sandra Lems
Boekhorsterweg 10
2374 BL Oud Ade
info@equisa.nl
Certified 2015

Joukje Reitsma
+31 642125403
info@equineosteopathie.nl
Certified 2012

Natascha van Eijk
Den Haag
06 25301746
info@paardensymmetrie.nl
Certified 2012

Arjan Tenwolde
Ommoordsehof 11
3056 JR Rotterdam
010-2207078
06-28472702
praktijk@wellnessfysio.nl
Certified 2012

Michael Hamerslag
Varkensdijk 1
3291 LP Strijen
info@paardenosteopaatmichael.nl
Certified 2012

Michelle Reijm
Walinxweg 16
3235 LP Rockanje
michellereym@gmail.com
Certified 2014

België

Inge Wouters
Hofstraat 26
2470 Retie
+32 494672761
ingewouters91@gmail.com
Certified 2017

Siska Vandendriessche
Tinnenpotstraat 34
8870 Izegem
siska.vandendriessche@telenet.be
Certified 2014

Eline Tack
Dentergemstraat 174
8780 Oostrozebeke
+32 479 465606
info@elinetack.be
www.elinetack.be
Certified 2014

Jan Vanhoutte
Waregemsestraat 57
9771 Nokere (Kruishoutem)
+32 499 341820
kinevanhoutte@telenet.be
Certified 2014

Elke Wouters
Doornaardstraat 32
2160 Wommelgem
+32 473 532996
wouters.e@hotmail.com
Certified 2014

Zwitserland

Alma Friedrich
Wibichstrasse 91
8037 Zürich
+41 764559601
a-friedrich@hotmail.com
Certified 2017